• Wspólne kolędowanie

  9 grudnia 2017 • Arnold Pawlina OP

  +

  Kochani FriDomowicze, 

  chcielibyśmy Was zaprosić bardzo serdecznie na tradycyjne wspólne kolędowanie, które odbędzie się w klasztorze St. Hyacinthe. Proponujemy 2 terminy niedzielne: 14 stycznia albo 21 stycznia. Tak jak w zeszłym roku, zaczęlibyśmy o godzinie 14:30, a zakończylibyśmy Mszą św. o godzinie 17:30. Prosimy wpisywać się na doodla pod tym linkiem. Prosimy zapisywać się do końca grudnia. 

  Pozdrawiamy serdecznie

  oo. Dominikanie

 • Grzech pierworodny

  24 listopada 2017 • Arnold Pawlina OP

   

  +

  Drodzy FriDomowicze, 

  chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was na spotkanie dyskusyjne z ks. Wojciechem Maciążkiem na temat grzechu pierworodnego. Ks. Wojciech jest specjalistą w tej dziedzinie, w tym roku obronił na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim rozprawę doktorską pt. ” Grzech pierworodny a grzech świata”. Zatem będzie najbardziej kompetentną osobą, żeby przybliżyć nam  prawdę wiary o grzechu pierworodnym i odpowiedzieć na nasze pytania. 

  Spotkanie odbędzie się tradycyjnie u Kasi Grinberg, bardzo jej dziękujemy za udostępnienie mieszkania, 27 listopada, czyli w najbliższy poniedziałek o godzinie 20.00. Gdyby ktoś potrzebował adres do mieszania Kasi, prosimy pisać na maila o. Arnolda (arnold.pawlina@gmail.com).

  Serdecznie zapraszamy

  oo. Dominikanie

 • Spotkanie dyskusyjne – grzech pierworodny

  16 listopada 2017 • Arnold Pawlina OP

  +

  Drodzy FriDomowicze,

  chcielibyśmy zaproponować Wam kolejne spotkanie, tym razem na temat grzechu pierworodnego. Zaprosiliśmy na to spotkanie ks. dr. Wojciecha Maciążka, który w tym roku obronił swój doktorat właśnie na temat grzechu pierworodnego. Prosimy, żebyście wpisywali się na doodla (pod tym linkiem). Gdyby proponowane daty Wam nie pasowały, zaznaczcie to również, wtedy postaramy się poszukać jakiegoś bardziej dogodnego terminu. Prosimy wpisywać się najpóźniej do 23 listopada

  Pozdrawiamy bardzo gorąco Was i Wasze Rodziny

  oo Dominikanie